Konsolidacja Konsolidacja
poniedziałek, 24 maj 2021 09:57

Centrum Finansowe Partner – dogodna oferta kredytów konsolidacyjnych

Każdemu zdarzają się mniejsze lub większe problemy finansowe. W takich przypadkach niezwykle trudno jest wywiązać się terminowo ze wszystkich swoich zobowiązań. W tej sytuacji świetnym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny. Postaraj się o jego uzyskanie w Centrum Finansowe Partner.

Czym jest kredyt konsolidacyjny?

Można to opisać w bardzo prosty sposób. Kredyt konsolidacyjny jest połączeniem kilku mniejszych kredytów w jedno zobowiązanie. Jakie korzyści płyną z tego tytułu? Przede wszystkim jedna rata będzie niższa od sumy wszystkich, które były płacone dotychczas. Co jest warte podkreślenia, decydując się na tą formę, masz szansę łączyć ze sobą różne kredyty, między innymi gotówkowe, samochodowe, pożyczki pozabankowe oraz zwykłe kredyty ratalne. Instytucji zapewniających możliwość zaciągnięcia tego zobowiązania celowego na spłatę innych jest naprawdę dużo, warto więc sięgać po pomoc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Dla kogo jest kredyt konsolidacyjny?

Tak naprawdę dla wszystkich, którzy mają przejściowe kłopoty finansowe i boją się, że nie zapłacą rat na czas w najbliższych miesiącach, ale również dla tych, którzy chcą płacić jedną, niższą ratę. Warto jednak zaznaczyć, że wcześniej miesięczne zobowiązania musiały być płacone regularnie i przede wszystkim na czas. Banki  oferujących kredyty konsolidacyjne zwracają na to bardzo dużą uwagę. Jeśli nie wiesz, czy jesteś w stanie zyskać prawo do tego rodzaju pomocy, najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z Centrum Finansowego PartnerJak bowiem mówi jeden z naszych pracowników:

Tylko i wyłącznie szczegółowa analiza możliwości finansowych, zaciągniętych kredytów, wysokości miesięcznych rat oraz ofert firm, które oferują kredyty konsolidacyjne może sprawić, że dobierzemy dla naszego klienta indywidualną, przede wszystkim bardzo korzystną ofertę, która sprawi, że kilka rat stanie się jedną – mniejszą!

Postaw na kredyt konsolidacyjny w Centrum Finansowym Partner

Niezależna, przede wszystkim polska spółka, która zrzesza wielu ekspertów finansowych. Centrum Finansowe Partner to grupę ekspertów kredytowych, którzy chcą pomóc każdej osobie i firmie w potrzebie. Decydując się na kredyt konsolidacyjny z nami masz pewność, że zostanie dla Ciebie wybrane najkorzystniejsze rozwiązanie, o czym wielu klientów zdążyło się już przekonać.

SIEDZIBA GŁÓWNA

Jak do nas trafić?

Centrum Finansowe Partner Sp. z o.o.

 

 

 • Jaworzno, ul. Sądowa 5a

  Telefon  32 413-90-00

 • Trzebinia, ul. Narutowicza 5

  Telefon 32 413-90-01

 • Jaworzno, ul. Mickiewicza 2a

  Telefon 32 413-90-00

 

 • Kraków, ul. Lipska 4

  Telefon 32 413-90-05

 • Poznań, ul. Gronowa 22

  Telefon 32 413-90-06