Dlaczego warto umówić się z nami na spotkanie?

Zgodnie z badaniami; statystycznie tylko 12% Polaków będąc w potrzebie, aktywnie i świadomie analizuje ofertę produktów bankowych, sprawdzając ją w więcej niż w jednej instytucji finansowej. Prawie każdy z nas ma „swojego sprawdzonego doradcę”, który nawet jeżeli jest najbardziej zaufaną i kompetentną osobą, to posiada mocno ograniczoną ofertę, sprowadzającą się wyłącznie do gamy produktów oferowanych przez instytucję finansową, którą reprezentuje. Na polskim rynku funkcjonuje w tej chwili kilkadziesiąt firm oferujących usługi finansowe, w skład których wchodzą banki i wiele instytucji pozabankowych. Daje to bardzo duży przekrój ofert, których warunki stale się zmieniają – reagując na dynamiczną sytuację na światowych rynkach finansowych, nowe ryzyka, wyzwania biznesowe i technologiczne, czy też pojawiające się stale nowe regulacje prawne. Nasi eksperci nieustannie monitorują rynek i aktualizują dostępne w danej chwili produkty, żeby móc przedstawić kompleksowe i atrakcyjne rozwiązania finansowe dopasowane indywidualnie do każdego Klienta.

Współpracując z nami, zwiększysz Swoje szanse na świadomy wybór korzystnej dla Siebie oferty. Dzięki nam zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy, na które Wszyscy tak ciężko pracujemy, bądź pracowaliśmy.

Jesteśmy grupą profesjonalnych ekspertów finansowych z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, dzięki temu można u nas uzyskać najświeższe informacje finansowe i prawne dotyczące produktów bankowych.

SIEDZIBA GŁÓWNA

Jak do nas trafić?

Centrum Finansowe Partner Sp. z o.o.

 

 

 • Jaworzno, ul. Sądowa 5a

  Telefon  32 413-90-00

 • Trzebinia, ul. Narutowicza 5

  Telefon 32 413-90-01

 • Jaworzno, ul. Mickiewicza 2a

  Telefon 32 413-90-00

 

 • Oświęcim, ul. Władysława Jagiełły 15

  Telefon 32 413-90-03

 • Kraków, ul. Lipska 4

  Telefon 32 413-90-05

 • Poznań, ul. Gronowa 22

  Telefon 32 413-90-06