Jak wybrać najlepszy kredyt dla firmy?
poniedziałek, 23 marzec 2020 08:45

Jak wybrać najlepszy kredyt dla firmy?

Własna firma to nie tylko szansa na pełną niezależność i realizację marzeń, ale także ogromna odpowiedzialność. Niestety dla wielu startujących przedsiębiorców wciąż największy problem stanowi płynność finansowa. Obecnie w zasadzie bez względu na zakres działalność, właściciel firmy staje przed koniecznością zapłacenia nie tylko podatków, ale także zakupu specjalistycznego sprzętu. Gdzie zatem szukać kompleksowego wsparcia w tym zakresie?

 

Kredyt dla firmy – kiedy się przydaje?

Chęć zaciągnięcia kredytu firmowego może wynikać z wielu przyczyn. Niektórzy właściciele potrzebują środków obrotowych na bieżące funkcjonowanie firmy, a inni – ze względu na specyfikę wykonywanych usług – muszą zainwestować w nowoczesne maszyny odpowiedzialne np. za wydajność produkcyjną. Są to koszty na tyle wysokie, że rzadko która nowa firma jest w stanie sprostać im samodzielnie.

 

Co zatem zrobić, żeby rozwój przedsiębiorstwa był dynamiczny, a potencjalni klienci nawet nie mieli czasu pomyśleć o konkurencji?

Bardzo atrakcyjną opcją wydaje się zaciągnięcie kredytu firmowego. Ponieważ oferta kredytów firmowych dostępnych w instytucjach bankowych i pozabankowych jest dość bogata, w jaki sposób wybrać rozwiązanie najlepsze dla siebie? Na rzetelne porównanie ofert kredytowych trzeba poświęcić wiele czasu. Ponieważ mówimy tutaj o skomplikowanym i wieloetapowym procesie, który wymaga wykorzystania sporego doświadczenia, warto zaufać w tej kwestii specjalistom.

 

Porównanie kredytów

Profesjonalne porównanie ofert kredytowych, które proponujemy ma dla przedsiębiorcy wiele zalet. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować i analizować oferty firmowe w większości banków, obserwujemy i znamy wszystkie czynniki, które trzeba wziąć pod uwagę – dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie dobrać skuteczne i przystępne cenowo rozwiązanie.

Nas Eksperci dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pomogą Państwu w podęciu najlepszej w danym momencie decyzji dotyczącej finansowania. Nawiązanie z nami stałej współpracy to dla właściciela firmy sporo korzyści – jak choćby oszczędność swojego cennego czasu czy pewność wyboru. Przedsiębiorca w tym czasie może skupić się na sprawach dla niego najważniejszych, czyli np. na pozyskiwaniu nowych Klientów swojej firmy.

SIEDZIBA GŁÓWNA

Jak do nas trafić?

Centrum Finansowe Partner Sp. z o.o.

 

 

 • Jaworzno, ul. Sądowa 5a

  Telefon  32 413-90-00

 • Trzebinia, ul. Narutowicza 5

  Telefon 32 413-90-01

 • Jaworzno, ul. Mickiewicza 2a

  Telefon 32 413-90-00

 

 • Oświęcim, ul. Władysława Jagiełły 15

  Telefon 32 413-90-03

 • Kraków, ul. Lipska 4

  Telefon 32 413-90-05

 • Poznań, ul. Gronowa 22

  Telefon 32 413-90-06